Bas-Agrisi-SuSAĞLIKLI SU İÇİN ARTIMA CİHAZI TERCİH EDİN

Hepimizin de çok iyi bildiği üzere su, hayatımız için en temel, en önemli kaynak. Hem neden-su-aritma
sağlığımız hem de neslimizin devamı için suyun önemi büyük. Yaklaşık yüzde 55 ve yüzde 75 aralığında olmak üzere hepimizin vücudu sudan oluşmakta ve biz her gün çeşitli aktivitelerle birkaç litre su kaybetmekteyiz. Tam da bunun için su tüketimimiz çok önemli. Bu sebeple tükettiğimizin suyun da kaliteli olması elzem. Peki, içeceğimiz suyun kalitesi için ne yapabiliriz? Ya da neden su arıtma cihazı kullanmalıyız?

Malumunuz evlerimize aldığımı damacana sularla ilgili
basında pek çok haber yer aldı. Birçok ünlü öğretim üyeleri, doktorlar, profesörler; plastiğin insan hayatı için tehlike arz ettiği ve kanserojen maddelerle insan hayatını tehdit ettiğini ifade ettiler. Şebeke suyu deseniz, her ne kadar içilebilir onayı verilse de ne içimiz rahat ediyor ne de tadı hoşumuza gidiyor. Yok, mu bunun bir çözümü dediğiniz noktada su arıtma cihazlarının varlığı bize önemli bir cevap oluyor. Sanırım hayatta en değerli şeyimiz olan sağlık, neden su arıtma cihazı? Sorunun cevabını vermek için yeterlidir.

Peki, su arıtma cihazları nasıl sistemlere sahipler ve suyu bizim için içilebilir kıvama nasıl getiriyorlar? Bu cihazlar, ters ozmos sistemi olarak adlandırılan, suyun içindeki istenmeyen tüm mineralleri sudan ayıran ve saflığı yüksek içme suyu sağlayan sistemlere sahipler. İlk aşamada suyun içinde 5 mikrondan büyük parçaları ayıklayan bu sistem daha sonra koku, tat ve kloru ayırır. Suyun içindeki ağır metaller de sudan arınmış olur. Ve son olarak da tat düzenleyici filtreye ulaşan suyumuz bütünüyle doğal olan tatlandırma bölümünden geçerek içilir, doğal ve sağlıklı bir hale ulaşır. Tüm bu bilgilerden sonra hala ‘neden su arıtma cihazı?’ diye soruyor musunuz? Sormayın. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için en sağlıklı suyu seçin.

Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir