Su Arıtma Servisi Ana Filtre(Membran) Değişimi 0212 634 3300
3 Ağustos 2018
Ataşehir Yetkili Su Arıtma Servisi  0 505 318 4966
12 Eylül 2018
Tümünü Göster

Su Arıtma Servisi Filtre Değişimi

Su arıtma cihazları ve yumuşatmalarda kaliteli, uygun fiyatlı ürün yanında, yeterlilik belgesine sahip, tecrübeli, sistemli, kurumsal Türkiye genelinde yaygın su arıtma servisi hizmeti sunan firma olması da çok önemlidir. SU ARITMA SERVİSİMİZ Türkiye genelinde su arıtma cihazları ve yumuşatma sistemleri konusunda profesyonel su arıtma servisi elemanları ve kurumsal servis yapısıyla kaliteli ve hızlı hizmet vermektedir. Firmamız SATIŞ SONRASI HİZMET YETERLİLİK BELGESİ’ne sahiptir. Servis hizmetleri ve sarf malzemeleri Natural water dışında ihlas, aura, waterlife, aqualine, sipring, comtech, lifetech, rosilla, goway, coway, aquatürk, hydrosafe, waterclinic, ideal, aqua, hyundai, waterlife, superwater, orkinos, ecogreen, watertek, coway, ecosoft, goway, waterbox, bms, esli, hazar, ideal, comtech, aquatürk, hydrosafe, lifetech, bmb, waterone, milsu, conax, rainsoft, biowater, esli, argon, arçelik, amway, cebilion, eurosan, hayzek, cihazlarına da uyumlu olabilecek filtre çeşitleri su arıtma servisi yapısıyla tüm Türkiye genelinde hızlı, emin ve ekonomik şekilde sunmaktadır.

Su Arıtma Servisi Filtre Değişimi
Filtre değişimlerini belirli periyotlar dahilinde takip ederek yapmaktadır. Ek olarak eviniz ve işletmenize bakım anlaşması kapsamında tüm su arıtma su arıtma servisi cihazları ve su yumuşatma cihazlarının bakım ve filtre değişimi yapılmaktadır. Su arıtma ve yumuşatma cihazların montajı satış sonrası hizmet yeterlilik belgesine haiz firmamızda garantili olarak yapılmaktadır. Proje ekibi çevre mühendis ekibiyle sistemin projelendirilmesi, kurulumu ve devreye alınması gerçekleşmektedir.

Su Arıtma Servisi Periyodik Bakım
Kaliteli, içme suyu ve kullanım suyu elde etmek için doğru cihaz seçmek yanında bu sistemlerin sağlıklı çalışabilmesi ve uzun ömürlü olabilmesi periyodik olarak bakımlarının yetkin su arıtma servisi tarafınca yapılması ve takip edilmesiyle mümkündür.

Su arıtma servisi konusunda tüm sorularınızı uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağırın
WhatsApp İletişim